Nową drogą do Bursztynowej. Dopiero za dwa lata do autostrady A-1 ma być bezpieczny dojazd
TCZEW. W sierpniu rozpoczną się długo oczekiwane prace przy przebudowie dojazdu do węzła autostrady A-1 w Stanisławiu. Wyjazd z miasta będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie. Zniknie m.in. wiadukt, którego obniżona skrajnia uniemożliwiała wjazd do Tczewa ciężarówkom.
24.07.2010 00:00
2