sobota, 1 października 2022 03:04
Reklama
Reklama

Asy z Naszej Szkoły

(ZDJĘCIA) Za nami finał Asów! Szczęśliwcy z tabletami, wszyscy uczniowie z nagrodami
(ZDJĘCIA) Za nami finał Asów! Szczęśliwcy z tabletami, wszyscy uczniowie z nagrodami

Wiktoria Rezmer (SP w Gogolewie), Olaf Stubba (SP 10) i Mateusz Hetko (SP 12) to szczęśliwi zwycięzcy głównych nagród tegorocznej edycji plebiscytu Gazety Tczewskiej Asy z Naszej Szkoły. 1000 zł powędrowało do Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, a plecaki i lokaty z wkładem 80 zł do wszystkich uczniów, którzy brali udział w naszej zabawie.

09.06.2017 07:39    4
Szkoła nastawiona na rozwój
Szkoła nastawiona na rozwój

TCZEW. W Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Tczewie cały czas pracują na swoją markę. Placówka oferuje dużo zajęć, od przedmiotowych, po zwiększające szanse edukacyjne uczniów, specjalistyczne i koła zainteresowań.

09.03.2017 11:45
Boisko wielofunkcyjne dopełniłoby infrastrukturę
Boisko wielofunkcyjne dopełniłoby infrastrukturę

MAŁA SŁOŃCA. W Zespole Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy jest bardzo dobra infrastruktura, ale nie poprzestają na tym, co do tej pory zrobili. Teraz mają projekt na boisko wielofunkcyjne z bieżnią okólną. Poczynili oszczędności we własnym budżecie. Czekają na decyzję w sprawie dotacji z Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

04.01.2017 12:57
Reklama
Marzą o sali gimnastycznej
Marzą o sali gimnastycznej

PIASECZNO. W Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Piasecznie panuje wręcz familiarna atmosfera. Kadra pedagogiczna zna możliwości uczniów, wie w czym im pomóc i na co bardziej położyć nacisk.

28.12.2016 12:55
Tworzą szkołę nowoczesną i atrakcyjną
Tworzą szkołę nowoczesną i atrakcyjną

TYMAWA. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Tymawie mają otwarte serca na potrzebujących. Np. w grudniu podczas świątecznej zbiórki żywności organizowanej przez „Caritas” pod hasłem Tak pomagam zebrali 225 kg żywności, a w ostatni weekend listopada 959 kg żywności. Wspierają też dzieci z sierocińca w Afryce.

21.12.2016 12:53
Szkoła będzie miała sztandar
Szkoła będzie miała sztandar

GOGOLEWO. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gogolewie przygotowuje się do nadania imienia Błogosławionych Dzieci z Fatimy. Będzie to wielkie wydarzenie dla placówki, działającej pod egidą Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich i lokalnej społeczności.

14.12.2016 12:51
Reklama
Sukcesy w wielu dziedzinach
Sukcesy w wielu dziedzinach

RAJKOWY. W Zespole Kształcenia i Wychowania w Rajkowach są przygotowani na reformę w oświacie. Swego czasu tworzenie zespołów w gminie Pelplin okazało się dobrym krokiem. W placówce mają dobrą, doświadczoną i wykształconą kadrę nauczycielską.

07.12.2016 12:49
Coraz bogatsza infrastruktura
Coraz bogatsza infrastruktura

RUDNO. Otoczenie Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie w ciągu roku zmieniło się nie do poznania. Wyremontowana droga prowadząca do placówki, z nową nawierzchnią, rondo. Solidne ogrodzenie i odnowiona fasada szkoły z elementami kociewskimi. To wszystko robi wrażenie.

30.11.2016 12:47
Będzie więcej dodatkowych zajęć
Będzie więcej dodatkowych zajęć

MAŁE WALICHNOWY. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Małych Walichnowach uczestniczą w zbiórkach pieniędzy na rzecz różnych fundacji czy w akcji „Góra grosza”. Sport niezmiennie jest na wysokim poziomie. Dziewczęta, jak i chłopcy zajęli II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Chłopcy zdobyli V miejsce w Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.

23.11.2016 12:44    2
Reklama
Lubią szkolne mundurki
Lubią szkolne mundurki

PELPLIN. Do Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie chodzi ok. 500 uczniów. W październiku uroczyście otwarto Żłobek „Kostek”- przewidziany dla 15 dzieci. To druga tego typu placówka w mieście. Dzięki temu projektowi udało się dodatkowo wyremontować szatnie dla zajęć WF.

16.11.2016 12:36