UWAGA! Akcja przekazywania maseczek - „4 maseczki dla mieszkańca”

  • 15.03.2021, 15:00
  • Wawrzyniec Mocny
UWAGA!  Akcja przekazywania maseczek - „4 maseczki dla mieszkańca” pixabay

Podziel się:

Oceń:

Miasto wydało komunikat o dystrybucji maseczek medycznych z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych na terenie Miasta Tczewa, pod nazwą „ 4 maseczki dla mieszkańca”. Podano także harmonogram ich wręczania.

Informujemy, że od dnia 15.03.2021 r. Straż Miejska będzie dostarczać maseczki do domów jednorodzinnych na Osiedlach: Staszica, Za Parkiem, Bema oraz Witosa.

Osoby, które z różnych względów nie otrzymają maseczek, będą mogły zgłaszać się  po ich odbiór do Straży Miejskiej przy Placu Piłsudskiego 1 lub do Biura Zarządzania Kryzysowego przy ul. Wąskiej 32-33, w godzinach od 900 do 1400.  Ponadto informujemy, że radiowozy Straży Miejskiej, poruszające się po ulicach miasta, będą miały w swojej dyspozycji maseczki, które można odebrać w dowolnym czasie.

Opr. (tomm)/UM w Tczewie

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe