Motus Scooty 6.5 - idealny prezent na komunię

  • 03.06.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Motus Scooty 6.5 - idealny prezent na komunię
Zastanawiasz się co podarować dziecku na komunię? Nie chcesz żeby był to zwyczajny prezent? Chciałbyś zobaczyć radość dziecka obdarowanego wymarzonym upominkiem? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 6.5 to idealny prezent dla dziecka na komunię. Pojazd został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. W swoim wyposażeniu posiada wszystkie elementy, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę.

 

Podaruj dziecku radość z podróżowania!

 

Motus Scooty 6.5

Motus Scooty 6.5 to pojazd, który przeznaczony został specjalnie dla dzieci. Wszystkie jego elementy zostały starannie dopracowane, aby zapewnić użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Maksymalna prędkość hulajnogi wynosi 23 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to aż 17 km. Tak dobre wyniki pozwolą na długą, pełną radości zabawę. Motus Scooty 6.5 to jedna z najlepszych hulajnóg stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach.

 

Rozpędź się do 23 km/h

Hulajnogi przeznaczone dla dzieci muszą osiągać odpowiednią prędkość, aby jazda była bezpieczna. Motus Scooty 6.5 rozpędza się do 23 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to 17 km. Istnieje też możliwość ograniczenia maksymalnej prędkości do 15 km/h lub 5 km/h. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni tryb jazdy. Podczas jazdy tempo regulujemy za pomocą manetki gazu umiejscowionej w wygodnym miejscu na kierownicy. Pojazd został wyposażony w system kick-to start, dzięki czemu urządzenie uruchomi się dopiero po odepchnięciu się nogą od podłoża. Czas ładowania baterii wynosi tylko 3-4 godziny, więc szybko można ją podładować i dalej cieszyć się urokami podróżowania. Motus Scooty 6.5 posiada silnik o mocy 250 W oraz akumulator o pojemności 5.2 Ah.

 

Komfortowe użytkowanie

Hulajnoga Motus Scooty 6.5 to niezwykle komfortowy pojazd. System ShotGun pozwala na złożenie hulajnogi w dosłownie 3 sekundy! Dzięki temu urządzenie jest niezwykle poręczne. Scooty 6.5 można zabrać dosłownie wszędzie i schować w dowolnym miejscu. Zmieści się nawet w szkole pod biurkiem. Dużym atutem jest także regulowana kierownica, którą można idealnie dopasować do wzrostu użytkownika. Natomiast, aby podróż była jeszcze bardziej komfortowa rączki kierownicy zostały tak wyprofilowane, żeby nie męczyć się podczas długich podróży. Motus Scooty 6.5 został także wyposażony w przejrzysty wyświetlacz, za którego pomocą dowiemy się o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii czy pokonanym dystansie.

 

Bezpieczne podróżowanie

Najważniejsze podczas podróżowania jest bezpieczeństwo. A jeśli chodzi o dzieci to wtedy ta kwestia jest jeszcze bardziej istotna. Producent troszcząc się o bezpieczną jazdę zadbał o niezbędne elementy wyposażenia hulajnogi. Szeroki podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu stabilność użytkownika podczas jazdy zwiększa się jeszcze bardziej. O bezpieczeństwo podczas jazdy dba także przednia i tylna lampa, która skutecznie oświetla drogę po zmroku. Komfort jazdy zapewniają natomiast koła o szerokości 6.5 cali oraz ulepszony amortyzator. Jazda po niewielkich nierównościach staje się niezwykle płynna.

 

Podsumowanie - Hulajnoga idealna na prezent

Motus Scooty 6.5 to idealny prezent na komunię. Po pierwsze jest to ekologiczny środek transportu. Po drugie nic nie sprawia dzieciom takiej frajdy jak zabawa na hulajnodze elektrycznej. Producent zadbał o to, aby jazda była bezpieczna i komfortowa. Hulajnoga została wyposażona w system kick-to-start oraz możliwość ograniczenia maksymalnej prędkości. Zasięg 17 km pozwoli na długie chwile beztroskiej zabawy.

Hulajnoga dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych:

Motus Scooty 6.5 zielona,

Motus Scooty 6.5 czerwona,

Motus Scooty 6.5 niebieska.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: