Poszukiwany w rękach policji. Wpadł w mieszkaniu, które pachniało marihuaną...

  • 05.08.2022, 06:30
  • redakcja
Poszukiwany w rękach policji. Wpadł w mieszkaniu, które pachniało marihuaną... KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

31 lipca br. gniewscy policjanci zatrzymali 23-latka, który nie dość, że był poszukiwany do odbycia kary 3 miesięcy i 4 dni pozbawienia wolności, to miał w mieszkaniu narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli marihuanę, którą zabezpieczyli. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków i został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzony wcześniej wyrok.

Policjanci po otrzymaniu informacji o miejscu przebywania osoby poszukiwanej, w minioną niedzielę pojechali do mieszkania na jednym z gniewskich osiedli, w celu realizacji nakazu wydanego przez sąd. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali 23-latka poszukiwanego do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Z uwagi na nieuiszczoną grzywnę w wysokości 200 złotych za kratkami spędzi on jeszcze kolejne 4 dni. W trakcie czynności funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany, w związku z czym przeszukali mieszkanie, w którym przebywał i znaleźli środki, których posiadanie podejrzewali za niedozwolone. Tester wykazał, że była to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, a 1 sierpnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Następnego dnia został przewieziony do aresztu śledczego w celu odbycia kary 3 miesięcy i 4 dni pozbawienia wolności.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe