Lato nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

  • 01.08.2022, 22:36
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Lato nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

Podziel się:

Oceń:

Na przełomie wiosny i lata trójmiejski deweloper wprowadził do sprzedaży wiele ciekawych nowości do swojej oferty mieszkaniowej. Nowe budynki mieszkalne powstaną w ramach cieszących się dużą popularnością inwestycji Hossy w Gdańskim Kiełpinku, we Wrzeszczu oraz w Chwarznie-Wiczlinie. W Gdyni światło dzienne ujrzały aż dwie premiery osiedli tego dewelopera.

Welocity - dla właścicieli jednośladów

Welocity Wiczlino to najnowszy wielorodzinny projekt Hossy, który deweloper realizuje na terenie Gdyni Zachód przy ul. Jana Kazimierza. Przyjazne osiedle o wyrazistej i nowoczesnej architekturze, zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy najlepiej czują się na dwóch kółkach. Autorami projektu są architekci z pracowni MAARTE.

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy dysponujący zestawem udogodnień dla rowerzystów powstanie 15 minut drogi od Centrum na terenie Gdyni Zachód, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy z bogatą ofertą handlowo-usługową i w bliskim sąsiedztwie TPK.
Na poziomie parteru w czterech budynkach stojących wzdłuż ulicy Wiczlińskiej powstaną lokale handlowe i usługowe. Dzięki nim wiele spraw będzie można załatwić na miejscu. W projekcie osiedla projektanci uwzględnili także strefy rekreacji i odpoczynku oraz place zabaw dla najmłodszych. W zasięgu kilku minut rowerem od Welocity znajduje się również bogaty program handlowo-usługowy i sportowo-rekreacyjny dzielnicy.

Na początku lipca do sprzedaży trafiły dwa pierwsze budynki nowego projektu. Ofertę stanowią mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchniach 40-75 m2 z balkonami i ogródkami na parterze.

Dzięki portfenetrom (oknom z zewnętrzną balustradą, sięgającym do samej podłogi ) wnętrza mieszkań będą wyjątkowo dobrze doświetlone. Termin odbioru zaplanowano na I kw. 2025 roku.

Najlepsze tradycje znanej Sokółki

Warto również zwrócić uwagę na Sokółkę Kamrowskiego – ten kameralny kompleks tworzą dwa budynki z podziemnymi halami garażowymi przy ul. Kamrowskiego w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie. Lokalizacja osiedla jest ogromną zaletą tej oferty. Bliskość istniejącej infrastruktury dzielnicy - licznych obiektów handlowych, różnorodnych usług, przychodni, placówek edukacyjnych, jak i dostępność komunikacji miejskiej zapewnią mieszkańcom nowego osiedla wygodę codziennego życia.

Sokółka Kamrowskiego to projekt, który zarówno poprzez swoją lokalizację, charakter zabudowy, jak i architekturę nawiązuje do najlepszych tradycji dobrze znanego i lubianego przez Gdynian osiedla Sokółka. Z kolei części wspólne budynków to autorskie aranżacje nawiązujące do kultury regionu i zapewniające wnętrzom indywidualny charakter.

Przyjazną architekturę budynków dopełnia staranne zagospodarowanie terenu, które stworzą różnorodna zieleń i mała architektura. Kameralny plac zabaw zlokalizowany wewnątrz dziedzińca powstanie z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Mieszkania na miarę nowych potrzeb

W ofercie nowej Sokółki są lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 41 do 90 mkw. W mieszkaniach zadbano o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Projektanci brali również pod uwagę obecne potrzeby mieszkańców wygospodarowując w części lokali dodatkowy pokój, który może posłużyć m.in. do pracy zdalnej. W zależności od wielkości lokalu przewidziane zostały również dodatkowe łazienki i pomieszczenia wc. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza pomieszczeń będą dobrze doświetlone, a przestronne balkony, tarasy i ogródki mieszkań parterowych zapewnią dodatkową przestrzeń do spędzania chwil z rodziną.

Dla rodziny z przedszkolakiem

Sokółka Kamrowskiego to doskonały wybór dla rodziców z małymi dziećmi. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje Przedszkole nr 58. W zasięgu krótkiego spaceru od Sokółki znajdują się inne przedszkola, żłobki oraz punkty opieki dla najmłodszych. Osiedle ma również wygodny dostęp do rodzinnych stref sportowo-rekreacyjnych. W odległości około 400 m znajduje się duży plac zabaw z boiskami i street workout, a podczas 10-minutowego spaceru dotrzemy do terenu rekreacyjnego Zielona Dolina ze zjeżdżalniami, linarium i tyrolką oraz trasy rekreacyjnej Potoku Wiczlińskiego, doskonałej do spacerów z wózkiem dziecięcym i jazdy na rolkach.

Przykładowe lokale z nowej oferty Hossy dostępne są na stronie . Po więcej szczegółów dotyczących oferty deweloper serdecznie zaprasza do swoich biur sprzedaży w Gdańsku oraz Gdyni.

Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe