Wojewódzkie obchody Święta Policji w Tczewie

  • 05.07.2022, 12:55
  • Źródło: KWP Gdańsk
Wojewódzkie obchody Święta Policji w Tczewie KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Najważniejszym dniem w roku dla każdego policjanta jest 24 lipca, kiedy to mundurowi obchodzą swoje święto. Tegoroczne święto jest dla policjantów z tczewskiej komendy wyjątkowe, ponieważ mamy zaszczyt organizować wojewódzkie obchody Święta Policji, które odbędą się 19 lipca br. w sercu naszego miasta na Placu Generała Józefa Hallera.

W związku z uroczystościami wojewódzkiego Święta Policji pragniemy przekazać Państwu ważną informację. Jest ona skierowana głównie do mieszkańców, właścicieli sklepów i lokali na Placu Generała Józefa Hallera w Tczewie oraz ulic przyległych.

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie informuje, że od 18 lipca od godziny 18:00 do 19 lipca br. do godziny 15:00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. Dotyczą one Placu Generała Józefa Hallera w Tczewie oraz ulic znajdujących się w jego obrębie w związku z planowanymi w tym miejscu uroczystościami wojewódzkich obchodów Święta Policji.

Prosimy o wyrozumiałość!

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe