Na 10. urodziny Galerii Kociewskiej – Dawid Kwiatkowski i mnóstwo atrakcji dla dzieci

  • 02.07.2022, 10:38
  • redakcja
Na 10. urodziny Galerii Kociewskiej – Dawid Kwiatkowski i mnóstwo atrakcji… Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

Galeria Kociewska w Tczewie zaprasza na swoje 10. urodziny, które uwieńczy szereg atrakcji i konkursów oraz wieczorny koncert gwiazdy Dawida Kwiatkowskiego, zorganizowany na scenie na placu przed galerią.

Od 23 czerwca do 2 lipca we wspomnianym centrum prowadzony był konkurs prosprzedażowy skierowany do klientów dokonujących zakupy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dziś, ok godz. 17.30, wówczas wyłonionych zostanie 10 zwycięzców, dla których przewidziano atrakcyjne nagrody.

Klienci mogą spodziewać się licznych atrakcji od godz. 11.00 w ciągu całego dnia.

W planie między innymi: pokazy i warsztaty magii /zabawy, animacje i konkursy z nagrodami / foto ścianka /stoiska z watą cukrową i popcornem /stoiska do malowania buziek, kolorowych fryzur i warkoczyków / balonowe zoo – pokazy i warsztaty / piętrowy tort muffinkowy / urodzinowa piniata wypełniona cukierkami /żywa maskotka / występy taneczne i wokalne.

Po evencie urodzinowym o godz. 18.00 deser w postaci koncertu gwiazdy - Dawida Kwiatkowskiego (przed galerią).

 

(tomm)

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe