Miały chronić zostały ukradzione. Policja publikuje wizerunek złodzieja i apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy

  • 22.06.2022, 12:49
  • redakcja
Miały chronić zostały ukradzione. Policja publikuje wizerunek złodzieja… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci publikują wizerunek osoby mogącej mieć związek z kradzieżą kamer systemu monitoringu, do której doszło 29 kwietnia br. w Tczewie. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 74 28 185, lub całodobowo pod numerem 47 74 28 222.

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 29 kwietnia br. przed godziną 22 w Tczewie na ulicy Malinowskiej. Według przeprowadzonych policyjnych ustaleń w tej sprawie, nieznany sprawca ukradł 4 kamery systemu monitoringu o łącznej wartości 4 tys. zł.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia lub rozpoznają osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem, proszone są kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 74 28 185, lub całodobowo pod numerem 47 74 28 222.

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe