Tczewscy strażacy wzięli udział w biegu papiernika w Kwidzynie. Świetne rezultaty kobiet z tczewskiej jednostki straży. GRATULUJEMY!

  • 10.06.2022, 08:58
  • Wawrzyniec Mocny
Tczewscy strażacy wzięli udział w biegu papiernika w Kwidzynie. Świetne… KP PSP Tczew

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 4 czerwca grupa strażaków z Tczewa (KP PSP w Tczewie) brała udział w XII Kwidzyński Biegu Papiernika na dystansie 10 km. W ramach tego biegu zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa pomorskiego strażaków o Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Wręczenia medali i pucharów dokonano na terenie komendy powiatowej w Kwidzynie.

Mamy bardzo dobrą wiadomość. Nasza reprezentacja zajęła w klasyfikacji drużynowej 3 miejsce. Nasze panie ratowniczki w rywalizacji indywidualnej kobiet zajęły odpowiednio:

Ewa Langowska 2 m-ce;

Angelika Cieślińska 3-m-ce.

Dekoracji zawodników dokonał p.o. Zastępcy Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Wojciech Berent na terenie KP PSP Kwidzyn.

- Dziękujemy zawodnikom za przygotowanie i reprezentowanie naszej jednostki w zawodach jednocześnie życząc wielu ukończonych biegów bez kontuzji i satysfakcji z osiąganych wyników – napisali reprezentanci zawodów na profilu FB. - Zachęcamy pozostałych strażaków do uprawiania sportu a doskonałą okazją do rozpoczęcia biegania, truchtania lub marszów jest udział w Park Run w każdą sobotę na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie o godz. 9.00.

KP PSP Tczew reprezentowali:

Ewa Langowska

Angelika Cieślińska

Piotr Serkowski

Jarosław Sławiński

Łukasz Gaszkowski

Adam Patocki

Zbigniew Rzepka

 

Tekst i fot. KP PSP w Tczewie

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe