Dziś uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, a 1 czerwca strażacy zapraszają dzieci na dzień otwarty!

  • 27.05.2022, 11:05
  • redakcja
Dziś uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, a 1 czerwca strażacy zapraszają… tczewska.pl Festyn strażacki z okazji Dnia Strażaka w 2017 r.

Podziel się:

Oceń:

Dziś, 27 maja o godz. 13.00 strażacy będą mieli swoje oficjalne święto związane z Dniem Strażaka. Odbędzie się ono w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. Natomiast 1 czerwca wszystkie dzieci będą mogły przekonać się jak wygląda baza strażacka od środka.

Natomiast dzisiaj odbędzie się uroczysty apel. Będą okolicznościowe przemówienia, odznaczenia najbardziej zasłużonych funkcjonariuszy.

A 1 czerwca w nawiązaniu do Dnia Strażaka,a przede wszystkim z okazji święta wszystkich dzieci – Dnia Dziecka, tczewscy strażacy przygotują niespodziankę. W godz. 9.00 – 14.00 komenda strażacka w Tczewie otworzy swe podwoje dla najmłodszych. Będzie można zobaczyć samochody strażackie, sprzęt specjalistyczny i skorzystać z wielu innych atrakcji.

Gratką dla chłopców będzie możliwość zajęcia miejsca w fotelu wozu bojowego.

(tomm)

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe