Policjanci szukają kierowcy, który nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze apelują o informacje!

  • 26.05.2022, 15:10
  • redakcja
Policjanci szukają kierowcy, który nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej przez kierowcę bmw o numerze rejestracyjnym EUCM 907. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 13. W tym czasie kierowca tego samochodu najpierw nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, a następnie spowodował kolizję z radiowozem i uciekł. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny lub mają wiedzę na temat miejsca gdzie może przebywać samochód, proszone są o kontakt z policjantami. Zapewniamy anonimowość.

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie prowadzi dochodzenie w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej przez kierowcę czarnego bmw na niemieckich numerach rejestracyjnych EUCM 907. Wczoraj po godzinie 13 policjant z tczewskiej drogówki na ulicy Wąskiej zauważył czarne bmw, które wcześniej nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Funkcjonariusz używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, postanowił go niezwłocznie zatrzymać. Kierowca bmw zlekceważył nadane sygnały do zatrzymania, spowodował kolizję z radiowozem i zaczął uciekać. Poinformowany o zdarzeniu oficer dyżurny na miejsce natychmiast wysłał inne policyjne patrole. Stróże prawa ruszyli za uciekającym samochodem, który oddalił się w kierunku miejscowości Godziszewo. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego tczewskiej komendy proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości kierowcy bmw lub mają wiedzę na temat miejsca gdzie może znajdować się samochód. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 222 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

KPP Tczew

 

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe