Za kradzież 9 butelek whisky grozi mu 5 lat odsiadki

  • 25.05.2022, 20:39
  • redakcja
Za kradzież 9 butelek whisky grozi mu 5 lat odsiadki KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci przesłuchali 36-latka, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Mundurowi ustalili, że mężczyzna trzykrotnie wszedł na teren jednej z placówek handlowych i ukradł alkohol warty łącznie prawie 1,2 tys. zł.

23 maja br. tczewscy kryminalni ustalili, że na terenie jednego ze sklepów doszło do trzech kradzieży. Z policyjnych ustaleń wynikało, że mężczyzna 20 maja br. trzykrotnie wszedł na teren placówki handlowej, skąd ukradli łącznie 9 butelek whisky oraz piwo w puszce i spowodował łączne straty o wartości prawie 1,2 tys. zł. Kryminalni zajmujący się tę sprawą ustalili, że związek z tymi kradzieżami ma 36-letni mieszkaniec Tczewa. Śledczy przedstawili 24 maja mężczyźnie zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić wczoraj mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe