Mandaty karne dla 9 osób za odpalanie rac i świec dymnych podczas meczu

  • 25.05.2022, 19:23
  • redakcja
Mandaty karne dla 9 osób za odpalanie rac i świec dymnych podczas meczu… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ustalili tożsamość 9 osób, które podczas meczu odpaliły race oraz świece dymne na pelplińskim stadionie. Mundurowi w tej sprawie przesłuchali w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego 5 osób nieletnich, które teraz odpowiedzą za to przed sądem rodzinnym. Dodatkowo 4 osoby w wieku od 19 do 24 lat zostały ukarane przez stróżów prawa mandatami karnymi za popełnione wykroczenie.

7 maja br. policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Pelplina i Lipusza. Impreza odbyła się na pelplińskim stadionie. W pewnym momencie, podczas meczu, zostały odpalone race i świece dymne. W związku z tym zdarzeniem policjanci szczegółowo analizowali zgromadzone informacje. Pelplińscy funkcjonariusze, zajmując się sprawą po paru dniach, ustalili tożsamość 9 osób, które miały związek z tym zdarzeniem. Na podstawie zebranych dowodów policjanci przesłuchali w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego 5 osób nieletnich w wieku od 14 do 16 lat, które teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Dodatkowo mundurowi ukarali mandatami karnymi w wysokości 300 złotych 4 mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat.

Obecnie policjanci nadal pracują nad tą sprawą i ustalają tożsamość kolejnych osób.

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe