Ranny mężczyzna leżał pod wiaduktem na ul. Jana Z Kolna. Jesteś świadkiem? Daj znać policji!

  • 19.05.2022, 13:38
  • redakcja
Ranny mężczyzna leżał pod wiaduktem na ul. Jana Z Kolna. Jesteś świadkiem?… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci szukają świadków zdarzenia z rana 17 maja. Według ustaleń mundurowych przed godz. 8 na ul. Jana z Kolna pod wiaduktem znaleziono rannego 37-letniego mężczyznę, który leżał na chodniku. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do trójmiejskiego szpitala. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają całe zdarzenie oraz apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, aby zgłaszały się do miejscowej jednostki Policji.

Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast na miejsce wysłał funkcjonariuszy, którzy potwierdzili całą sytuację i ustalili, że poszkodowanym jest 37-letni mężczyzna. W związku z tą sytuacją mężczyzna z obrażeniami ciała lotniczym pogotowiem ratunkowym trafił do trójmiejskiego szpitala.

Obecnie mundurowi wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia oraz zwracają się z apelem do wszystkich osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia, aby kontaktowały się z tczewskimi stróżami prawa pod numerem telefonu 47 74 28 222. Funkcjonariusze apelują również do kierowców, posiadających kamerki samochodowe, którzy 17 maja br. przed godz. 8.00 przejeżdżali w tamtym miejscu. Być może na nagraniu z kamerki samochodowej zarejestrowane zostało zdarzenie.

 

(tomm)

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe