Marcin Radomski przestaje być trenerem Decki Pelplin. W kolejnym sezonie już go nie zobaczymy...

  • 14.05.2022, 12:43
  • Wawrzyniec Mocny
Marcin Radomski przestaje być trenerem Decki Pelplin. W kolejnym sezonie… Fot. Decka Pelplin/Krystian Rychłowski

Podziel się:

Oceń:

Trenerowi Marcinowi Radomskiemu należą się podziękowania za wykonaną pracę w sezonie 2021/2022! Był to jeden z najtrudniejszych sezonów w historii klubu DECK Pelplin, a cegiełką dołożoną przez trenera było wykonanie świetnej pracy i utrzymanie naszej drużyny na poziomie Suzuki 1-ligi Mężczyzn.

- Dziękujemy za każde słowo, rady oraz wkład w rozwój naszej organizacji – mówią zawodnicy i członkowie zarządu klubu.

- W imieniu zarządu Klubu chciałbym podziękować Trenerowi Marcinowi za wykonaną pracę – podsumowuje prezes zarządu Przemysław Bieliński. - Po naszym inauguracyjnym sezonie musieliśmy szybko reagować w poszukiwaniu nowego trenera i nasz wybór okazał się najlepszy z możliwych. Spełniliśmy wspólnymi siłami cel minimum, a dodatkowo rozwinęliśmy poziom naszej całej organizacji. Życzymy trenerowi powodzenia w dalszej karierze trenerskiej mówiąc: „Do zobaczenia!”.

Życzymy trenerowi sukcesów w dalszej pracy trenerskiej. Nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Decki Pelplin w sezonie 2022/2023 podamy wkrótce.

opr; (tomm)/DECKA Pelplin/

Fot. Decka Pelplin/Krystian Rychłowski

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe