25-latek kradł w sklepach. Ma na koncie wiele takich przestępstw...

  • 11.05.2022, 21:38
  • redakcja
25-latek kradł w sklepach.  Ma na koncie wiele takich przestępstw... KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych ten sam mężczyzna wchodził do sklepów, skąd ukradł wartościowe przedmioty o łącznej wartości ponad 3 tys. zł.

9 maja br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ustalili, że w jednym ze sklepów doszło do dwóch kradzieży. Według ustaleń mundurowych związek z tymi kradzieżami miał ten sam mężczyzna. Stróże prawa zajmujący się tymi sprawami ustalili, że mężczyzna, wchodząc na teren sklepu, ukradł z półek łącznie 3 perfumy, 2 pary słuchawek oraz powerbank, gdzie spowodował łączne straty na kwotę ponad 800 złotych.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili tożsamość podejrzewanego o te kradzieże mężczyzny. Policjanci ustalili również, że poszukiwany do tych spraw 25-letni mężczyzna znajduje się na ulicy Kwiatowej i tam go zatrzymali, a następnie doprowadzili do miejscowej komendy. Dodatkowo mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna miał związek z 4 innymi kradzieżami sklepowymi, gdzie ukradł łącznie 7 perfum, 25 kaw oraz 3 maszynki do golenia. W wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty na łączną kwotę ponad 3 tys. złotych.

Śledczy wczoraj przesłuchali zatrzymanego 25-latka, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe