Pouczające spotkanie uczniów z policjantką. O tym jakie są zagrożenie i jak ich uniknąć

  • 05.05.2022, 14:31
  • redakcja
Pouczające spotkanie uczniów z policjantką. O tym jakie są zagrożenie… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewska policjantka odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej w Polskim Gronowie. Mundurowa odbyła 8 spotkań z klasami wszystkich roczników. Tematyką zajęć było przeciwdziałanie demoralizacji, przestępczości dzieci i młodzieży. Policjantka poruszyła tematy cyberprzemocy, wybryków chuligańskich, a także uświadomiła uczestnikom jakie są konsekwencje zachowania niezgodnego z prawem.

Tczewska policjantka odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej w Polskim Gronowie. Mundurowa odbyła 8 spotkań z klasami wszystkich roczników. Tematyką zajęć było przeciwdziałanie demoralizacji, przestępczości dzieci i młodzieży. Ważne było uświadomienie dzieci, jakie są konsekwencje zachowania niezgodnego z prawem.

Najmłodsi z uwagą i zaciekawienie wysłuchali wykładu.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe