KFC w budynku kolejowym po Poczcie Polskiej – NIESTETY był to PRIMA APRILIS

  • 01.04.2022, 19:23
  • redakcja
KFC w budynku kolejowym po Poczcie Polskiej – NIESTETY był to PRIMA APRILIS… pixabay

Podziel się:

Oceń:

Po naszym dzisiejszym primaaprilisowym artykule-żarcie na portalu tczewska.pl i fanpage'u Gazety Tczewskiej tczewska.pl o planowanej inwestycji w restaurację KFC w budynku kolejowym, użyczanym niegdyś Poczcie Polskiej z przykrością informujemy, że był to jedynie... primaaprilisowy żart. Niestety zapewne wiele wody w Wiśle upłynie zanim będziemy mogli delektować się smakowitymi kurczakami od pana Harlanda Sanders'a...

Mimo, że bardzo lubimy świeże, smażone kawałki kurczaków (zwłaszcza z kubełka KFC) musimy przeprosić naszych czytelników. Niestety nie posiadamy informacji o tym, by ten słynny fast food zawitał do tego budynku, ani nawet do Tczewa.

Bardzo cieszymy się z ogromnego zainteresowania jaki wywołał nasz artykuł. Być może (czego byśmy sobie życzyli) stanowi też pozytywny sygnał dla firm serwujących dania, jak ze zdjęcia, że na taki fast food byłoby zapotrzebowanie! Redakcja serwisu Tczewska.pl uznała, że tego rodzaju „żartobliwy fake news” zwróci w końcu uwagę władz PKP na zaniedbany, pozostawiony samemu sobie pustostan, który zresztą sam w sobie stanowi bardzo atrakcyjną, choć niewykorzystaną nieruchomość. Chcielibyśmy przy okazji także podziękować pomysłodawcy żartu, który obiegł Tczew - stronie Dirszałek.

Wszystkie osoby, które poczuły się urażone bądź były bardzo zawiedzione, że w ten sposób sobie zażartowaliśmy przepraszamy i obiecujemy, że był to ostatni raz ;-)

(red.)

html_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zupa na gwoździu
zupa na gwoździu 04.04.2022, 13:01
...nie gniewam się !:) dobry żart, tynfa wart !:)
...otwierany z niejaką pompą , po remoncie , dworzec PKP sporego węzła komunikacyjnego, nadal oferuje podróżnym tylko kawę z automatów, czipsy i jakieś wafelki...jakiejś garkuchni z gorącym posiłkiem na dworcu w Tczewie podróżni raczej się nie doczekają ... niby żart, a strzał w dziesiątkę !!!

Pozostałe