Kawa z Gazetą Tczewską ze... Stefanem Kukowskim. Rozmowa o religii patriotyzmie i sztuce

  • 31.01.2022, 00:02
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Znany nie tylko w powiecie tczewskim i na Kociewiu od wielu lat działacz społeczny, artysta, nauczyciel oraz organizator wielu inicjatyw artystycznych, edukacyjnych i patriotycznych w rozmowie opowiedział nam o trudnościach na jakie napotykał przy organizowaniu różnego rodzaju inicjatyw. O tym, że wciąż w Tczewie nie ma zrozumienia dla kultywowania rocznic związanych z tragicznymi zdarzeniami , których prowodyrem był nasz wschodni sąsiad i w ogóle wydarzeń patriotycznych. Zapytaliśmy też o edukację w dobie pandemii i... sławnego syna.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KAWY Z GAZETĄ TCZEWSKĄ ZE STEFANEM KUKOWSKIM

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek
Romek 31.01.2022, 22:11
Dobrze, ze chociaz Stefana niezbyt lubi prezydent Pobłocki to chociaż docenia jego syna o czym swiadczy głośny mural na Armii Krajowej. Przydaloby sie też by wcTczewie bardziej docenialo sie lokalnych artystów, bo jeski maja wystawy to nawet w Fabryce Sztukbnie mają z tego zlamanego grosza.
jestem robotem
jestem robotem 31.01.2022, 14:33
Witam ELEGANCKA DYSKUSJA to jest wysoka kultura -aktywne "Akcje"Pana Kukowskiego to czas prawd o wsokim standarcie ,wzorcowe wielu kapituluje na starcie przed Panem Kukowskim a grupy co robili kontynuacje idei ,prrogeamy to niestety cienko zrobiono lecz cel dobry wykonastwo takie sobie ale jest. CO DO TEMATU ZSRR CCCP RUSKI UKRAINCY TO ROCZNICE NAPADU TE Z 17.09.1939 i okupacji po 1945 delikatny temat ba bo wiele GREMI SIEDZI JESZCZE W TCZEWIE nowe pokolenia i tu iskrzy kooperacja bo nieraz lepiej " nie ruszaj guuwna bo cuchnie" wielki brat czuwa i sra " nadal.Wyrazy szacunku dla Pana Kukowskiego i Pana redaktora Sarnowskiego naturalnie dla "KAWA TCZEWSKA " SERDECZNE PODROWIENIA ,zdrowia pogody ducha! Wywiad super lepiej nie trzeba
Vert
Vert 31.01.2022, 13:34
W Tczewie w ogóle nie ma zrozumienia dla historii i podejścia do ZSRR. Pamiętacie ten kwik władz miasta gdy Młodzieżowa Rada Miasta i Młodzież Wszechpolska wnioskowały jedynie o usunięcie radzieckiej gwiazdy z pomnika stojącym tuż przy rondzie Żołnierzy Wyklętych (!)?
Ale czego się spodziewać po wuefistach i byłych działaczach PZPR...

Pozostałe