Zbiórka na rzecz zwierząt OTOZ Animals Tczew. Pamiętaj dobro wraca!

  • 17.01.2022, 14:24
  • redakcja
 Zbiórka na rzecz zwierząt OTOZ Animals Tczew. Pamiętaj dobro wraca! Sołectwo Rokitki

Podziel się:

Oceń:

Uwaga! W dniach 17-19 oraz 17 – 21 stycznia br. w Rokitkach (gm. Tczew) organizowana jest zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt ze Schroniska OTOZ Animals w Tczewie przy ul. Malinowskiej (przed firmą Flex).

Sołtys Rokitek - Sławomir Stojałowski, który wspólnie z Radą Sołecką organizuje zbiórkę prosi o przynoszenie produktów takich jak: makaron, ryż, sucha i mokra karma dla psów i kotów.

Chętni do przekazania darów dla zwierząt proszeni są o ich dostarczanie do świetlicy wiejskiej w Rokitkach przy ul. Kasztanowej 24.

 

Liczy się każda pomoc. Zwierzęta, o których mowa to głównie bezdomne psy niektóre potraktowane w okrutny sposób, a najczęściej opuszczone, czasem po ucieczce. Zwierzęta będą nam wdzięczne za każdą pomoc. Pamiętajmy, że dobro wraca!

 

(tomm)

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe