UWAGA! Przetarg na dzierżawę przystani. Oferty można składać tylko do 26 stycznia

  • 11.01.2022, 09:10
  • Wawrzyniec Mocny
UWAGA! Przetarg na dzierżawę przystani. Oferty można składać tylko do… UM w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Ogłoszony został pierwszy pisemny przetarg nieograniczony na oddanie w dzierżawę nieruchomości przy ul. Nad Wisłą 6, czyli przystani nadwiślańskiej.

Działka o powierzchni 1047 m2 jest zabudowana budynkiem usługowym, wolnostojącym, parterowym, niepodpiwniczonym, wybudowanym w 2007 r. Powierzchnia użytkowa budynku to 340,40 m2

 

Zgodnie z miejscowym planem – nieruchomość jest przeznaczona pod usługi turystyki wodnej (jak: przystanie żeglugi pasażerskiej, mariny) oraz lądowej, sportu i rekreacji na świeżym powietrzu, gastronomii oraz inne funkcje związane z kulturą, rozrywką i spędzaniem wolnego czasu, obsługą turystyki.. Wykluczony jest handel detaliczny artykułami innymi niż spożywcze i wyrobami rzemiosła artystycznego.

 

Cena wywoławcza to 5 tys. zł brutto miesięcznie.

 

Wysokość wadium to 10 tys. zł

 

Oferty i wadia można składać do 26 stycznia. Informacja z otwarcia ofert zostanie podana 31 stycznia.

 

Dodatkowe informacje: Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym Urzędu Miejskiego w Tczewie – pok. 55 II piętro , tel. 58 77 59 364.

ZOBACZ: https://bip.tczew.pl/wiadomosci/3/wiadomosc/606300/ogloszenie_o_i_przetargu_pisemnym_nieograniczonym_na_oddanie_w_d

 

UM w Tczewie

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe