Nie będę kandydować na prezydenta Tczewa. Kawa z Gazetą Tczewską z... Barbarą Kamińską

  • 09.01.2022, 17:36
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Barbara Kamińska, znana, tczewska działacza społeczna, wieloletnia szefowa Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Tczewie, członkini Rady Sekcji w kadencji 2018 – 2023 na powiat tczewski oraz obecna przew. Rady Powiatu Tczewskiego w dłuższym wywiadzie o polityce oświatowej ministerstwa, władz powiatu tczewskiego. Rozmawiamy też o polityce miejskiej Tczewa (była kilka kadencji radną miasta), kulturze i o tym czy zrobiono wszystko, by obronić realizację kapitalnego remontu najcenniejszego zabytku Tczewa, jakim jest Most Tczewski.

 

!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KOLEJNEGO ODCINKA Z CYKLU KAWA Z GAZETĄ TCZEWSKĄ Z BARBARA KAMIŃSKĄ - SAMORZĄDOWCEM, PRZEWODNICZĄCĄ RADY POWIATU TCZEWSKIEGO !!

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 11.01.2022, 11:47
Maniek jak się rozniecił, gdy doszło do tematu wykształcenia, hehehe. Uderzyć w stół... Buractwo uszami mu wychodzi.
robot
robot 10.01.2022, 20:50
spokojnie ! wywiad rozmowa przerowadzona super Panie Marinie SARNOWSKI ; Pani przewodniczonca odpowiada to co wie a wszystkiego niestety nie wie bazuje na ubogiej wiedzy i tu szacunek. RADA POWIATU TO ZAWSZE TAKIE RONDO Z ZJAZDEM DO ,, DO KORUPCJI" broni spolecznika x y i to fatalne to jest gniazdo trutni taki dawny tczew skom od mostu riot tczew forum dawnego tczewa i sympatycy -trutnie z prezesem LUKASZEM B i to jest zakalec tczewskiej kultury polskiego regionu tczewa bez dyskusyjnie basta. Most cierpi przez nich i kryminalne towarzystwo nawet z niemiec i wengier fenomen . Pan STAROSTA TCZEWSKI -OBECNY JEST CZYSTY A PORZEDNICY BRUBNI!!! RADNI TO NIE RDZENNI REGIONALNI TCZEWIACY I DLATEGO TAKI BAJZEL;z szacunkiem personalnym lecz w regonalnej mowie wiele bosych antkuuw ,zabugajcuw,ciplutkich kluch ,***jnych aparatczykuw ,kresuw itd. osoby te nie kumate co to kociewie polskie i kultura .Serdeczne Pozdrowienia ..
Alex
Alex 11.01.2022, 10:51
Pan Henryk D. znów zapomniał wziąć psychotropów :(
MM
MM 10.01.2022, 13:05
Nie podoba mi się polityczne zaślepienie Basi, choć osobiście ją lubię. Basiu, to wy postanowiliście zniszczyć starostę i nie przebieracie w środkach. Nie ma sensu przypisywać tej roli opozycji.
Ola
Ola 10.01.2022, 19:29
Alu bredzisz. Broniłaś stołka jak niepodległości. Gabrysiu niżej upaść nie można, a wszystko za stołek. Wuefista nie jest nawet radnym a starostą go zrobili. Prędzej czy później polegnie. Żadna to radość dla niego
Wyborca
Wyborca 11.01.2022, 07:58
Dla mnie nie ma znaczenia czy starosta byl wuwfista, piekarzem czy sprzątaczem - ma dobrze rzadzic powiatemni i dzialac na rzecz mieszkańców. Starosta i tak działa bardziej demokratycznie niz jego kolega w miescie. Do tego wykazuje szacunek do ważnych rocznic i pamieci tczewian. Brakuje tylko wyjścia do przeciwnikow politycznych z jakas sensowną ofertą. Przy takim stosunku głosów metoda rządzenia na rympal już sie nie sorawdza. Straciliście do tego fotel przewodniczącej a to oznacza ze nie są juz możliwe manewry Gajewskiej przy prowadzeniu obrad...
Miłośnik mostu
Miłośnik mostu 10.01.2022, 07:52
Wg mnie to Niemcy powinni odbudowac ten most. Postawili, przez nich go zniszczono, to takze przedecwszystkim ich dziedzictwo, ale też pomnik ich polityki imperialnej ibdominscji na Pomorzu w XIX w.
Obserwator
Obserwator 09.01.2022, 21:22
Czyli budzet niedorobiobyvz brakami! Dlaczego nie mozna wsłuchać się w argumenty radnych nie popierajacych obecnego zarządu tylko probuje się przepchać silowovte uchwałę!

Pozostałe