Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 08.12.2021, 17:42
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

W związku z pierwszym, poważnym załamaniem pogody tj. pojawieniem się na drogach śniegu i lodu, które powodują istotne zagrożenia na ulicach Tczewa na terenie powiatu tczewskiego i wchodzących w jego skład gmin, służby zostały postawione w stan gotowości. Prawdziwa szklanka lodu pojawiła się na ulicach Tczewa i licznych szosach w tym DK nr 91. A ponadto m.in. o: pikiecie lewicowej aktywistki M. Lempart, która nie chciała mopa, nagrodach dla najbardziej oddanych sprawie gniewskich wolontariuszach, a także wywiad z Mariuszem Brodnickim szefem Muzeum Ziemi Kociewskiej.

TEMAT NUMERU: Zimowe utrzymanie dróg. 200 ton soli oraz 700 ton piasku zaplanowano tylko na drogi powiatowe. Czy wystarczy?

 

GT nr 49, 2021

 

Ponadto:

 

3 mln zł dla 40 szkół na edukację ekologiczną. Wśród nich 7 szkół z powiatu tczewskiego;

 

Młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo, a znieważył i groził policjantom;

 

Przypadkowa kontrola ujawniła przewożenie kilku rodzajów zakazanych substancji w tym MDMA;

 

Marta Lempart 3 grudnia nie przeklinała i nie oblała farbą wejście do biur posłów PiS w Tczewie;

 

; Rozmowa z Mariuszem Brodnickim, dyrektorem Muzeum Ziemi Kociewskiej o muzeum w dobie COVID-19, remoncie zabytkowej siedziby i pierwszym numerze Kociewskiego Rocznika Naukowego;

 

Zapowiadamy tczewskie obchody pamięci ofiar i zapomnianych działaczy okresu stanu wojennego; 

 

Tabele I Ligi Kobiet i II Ligi Mężczyzn coraz popularniejszego futsalu;

 

4 grudnia szansy rywalkom nie dały gniewskie siatkarki GOSiR-u Gniew

 

oraz nasze stałe rubryki:

FELIETON OLKA WOJCIECHOWSKIEGO, a dla RELKASU: program TV, krzyżówki, sudoku i wykreślanki (wyjątkowo na stronie bnr. Dziennika Pomorza)

 

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 49 2021

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JESTEM ROBOTEM
JESTEM ROBOTEM 09.12.2021, 13:55
19. Grudnia. godzina 9:30 w Parafia Lubiszewo Tczewskie msza za ofiary Grudnia 70 ofiary Stanu Wojennego -zapraszamy (do sprawdzenia na stronie inernetowej PARAFI -intencje mszalne)--

Pozostałe