U 23-letniego pasażera auta osobowego znaleziono liczne porcje narkotyków m.in. MDMA

  • 04.12.2021, 14:17
  • redakcja
U 23-letniego pasażera auta osobowego znaleziono liczne porcje narkotyków… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 23-letniego pasażera citroena, który miał narkotyki. Mundurowi podczas interwencji w kieszeni kurtki znaleźli zawiniątka z marihuaną, amfetaminą, metamfetaminą oraz MDMA. Funkcjonariusze znalezione substancje zabezpieczyli, a mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. 1 grudnia zatrzymany usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

30 listopada br. o godzinie 20 policjanci zespołu wywiadowczego tczewskiej komendy na jednej z ulic w miejscowości Gniszewo zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie marki Citroen, którzy obserwowali pobliskie domy. Funkcjonariusze z uwagi na nietypowe zachowanie mężczyzn rozpoczęli interwencję. Pasażer w trakcie policyjnych czynności wykazywał oznaki zdenerwowania. Dlatego stróże prawa zaczęli podejrzewać, że może mieć narkotyki. Podejrzewania funkcjonariuszy potwierdziły się, gdyż w kieszeni kurtki mężczyzny znaleźli kilka zawiniątek z narkotykami, które zabezpieczyli. Wstępne badania narkotestami wykazały, że była to marihuana, metamfetamina, amfetamina oraz MDMA. W związku z tą sytuacją policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkaniec powiatu tczewskiego, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki mundurowi przekazali do dalszych badań.

 

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

 

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe