Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 24.11.2021, 11:58
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

W związku z pandemią COVID-19 w całym kraju obowiązują obostrzenia. Nie inaczej jest w tczewskich szkołach. Niestety nie zawsze udaje się zapobiec wystąpieniu zachorowań. W I LO w Tczewie z powodu pojawienia się wielu osób w kontakcie z koronawirusem, zadecydowano o przejściu całej szkoły na nauczanie zdalne – na szczęście na krótko. Okazuje się, że od co najmniej 2 miesięcy sytuacja jest poważna w całym powiecie tczewskim. Piszemy także wspieraniu logistycznym przez strażaków służb broniących granicy oraz o manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej w Gdańsku. Zachęcamy też do przeczytania reportażu o niepełnosprawnych radiowcach z Tczewa.

TEMAT NUMERU: I LO zamknięte na dwa dni... COVID-19 w szkołach powiatu tczewskiego!

 

GT nr 47, 2021

Ponadto:

Dozór i zakaz zbliżania się sprawcy przemocy domowej do pobitej żony;

Manifestacja w Gdańsku. Solidarni ze strażnikami granic;

Radio SoVo niepełnosprawnych z warsztatów przy ul. Wigury. Radiowcy z charakterem opowiadają o tym jak nagrywają materiały o swoich pasjach i ciekawych ludziach;

Strażacy bronią granicy. Ostrzegają przed też przed innymi zagrożeniami;

DECKA Pelplin koszykarze z Pelplina ze zwycięstwem w ostatnim meczu;

Z końcem 2022 r. wygaśnie umowy z obecnym przewoźnikiem. W nowym konkursie, nowe wymagania m.in. o wiele dłuższy kontrakt z miastem i obowiązek wykorzystania nowoczesnych autobusów ;

 

oraz nasze stałe rubryki:

FELIETON OLKA WOJCIECHOWSKIEGO, a dla RELKASU: program TV, krzyżówki, sudoku i wykreślanki.

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 47 2021

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe