Zapraszamy na Koncert Kolęd: „W oczekiwaniu na cud”

  • 17.11.2021, 14:43
  • Wawrzyniec Mocny
Zapraszamy na Koncert Kolęd: „W oczekiwaniu na cud” Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Wystąpią Dominik Rodkiewicz, chóry Passionatka oraz Niebosklonni. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek i licytacje na rzecz chorego Antosia, którego historię już przedstawialiśmy.

Jest to koncert charytatywny, na który wstęp jest wolny. Choroba Antosia coraz bardziej daje się we znaki i stawia przed rodziną kolejne wyzwania.

- Mój synek zmaga się z nawracającymi atakami padaczki, ma ogromna wadę wzroku, zaburzenia autystyczne, wciąż nie mówi, nie wykonuje poleceń, jest dzieckiem niesamodzielnym, niskofunkcjonujacyn społeczne i fizycznie – mówi jego mama Małgorzata. - Nawet noc nie przynosi odpoczynku, bo organizm Antosia nie potrafi przejść w stan spoczynku... Zbiórka na rzecz leczenia mojego synka przebiega bardzo powoli. Tylko w październiku wystawiono nam faktury na 18,5 tys. zł

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe