WIZERUNEK MĘŻCZYZNY MOGĄCEGO MIEĆ ZWIĄZEK Z ZABÓJSTWEM W MALBORKU

  • 10.11.2021, 11:13
  • Źródło: KWP
WIZERUNEK MĘŻCZYZNY MOGĄCEGO MIEĆ ZWIĄZEK Z ZABÓJSTWEM W MALBORKU KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej prowadzą postępowanie w związku z zabójstwem, do którego doszło w Malborku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policją.

30 październik 2021r w Malborku doszło do zabójstwa mężczyzny. Sprawca zadał swojej ofierze szereg ciosów ostrym narzędziem w wyniku czego ofiara poniosła śmierć. Policjanci, którzy pracują nad tą sprawą ustalili osobę, która może mieć związek z tym tragicznym zdarzeniem.

Rysopis:

Mężczyzna wzrost ok 180 cm
ubrany w:
-szarą czapkę
-bluzę/kurtkę w szerokie poprzeczne pasy koloru biało-szarego z napisem „GALE GALE”  w formie gotyckiej czcionki na lewej piersi i kapturem wyścielanym białym futerkiem
-spodnie robocze ciemne z czerwonymi wstawkami w okolicach kieszeni przednich
-ciemne buty robocze
 

W związku z powyższym prosimy osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia o kontakt pod nr tel. 47 741 53 33 lub z dowolną jednostką Policji.

Policja zapewnia pełną anonimowość.

Źródło: KWP

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe