Solcredit – opinie o firmie, która pomaga znaleźć idealną pożyczkę

  • 05.11.2021, 08:00
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Solcredit – opinie o firmie, która pomaga znaleźć idealną pożyczkę

Podziel się:

Oceń:

Pożyczki internetowe to tak często wybierana forma wsparcia finansowego, że nikogo nie dziwi ogrom ofert, jakie można znaleźć w sieci. Tylko jak przebrnąć przez nie wszystkie i wybrać najlepszą dla siebie? Niektórzy korzystają z porównywarek pożyczkowych, inni składają kilkanaście wniosków do różnych instytucji, a ci, którym zależy na czasie, w kilka minut otrzymują indywidualnie dobraną propozycję pożyczki od Solcredit.

Solcredit, czyli firma pożyczkowa, ale nie pożyczkodawca

Chociaż Solcredit to firma, która na co dzień zajmuje się pożyczkami, sama ich nie udziela. To pośrednik współpracujący z wieloma sprawdzonymi instytucjami pożyczkowymi o zróżnicowanej ofercie. Na stronie internetowej klient wybiera interesującą go pożyczkę i podaje swoje dane. Unika w ten sposób wypełniania licznych wniosków i wpisywania wciąż tych samych informacji na swój temat, takich jak numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, czy wysokość uzyskiwanych dochodów. Tu po wypełnieniu zaledwie jednego wniosku, Solcredit proponuje najlepiej dopasowane oferty od różnych pożyczkodawców. Po wyborze jednej z nich zostaje się przekierowanym, żeby dopełnić ostatnich formalności. Mowa o weryfikacji – automatycznej po zalogowaniu do konta bankowego albo w formie przelewu na kwotę 1 zł lub 1 gr. Więcej o tym, jak wnioskować o pożyczkę w Solcredit, przeczytać można w artykule pod adresem https://wiecej-gotowki.pl/solcredit-opinie-i-opis-oferty-firmy/.

Dlaczego warto korzystać z usług firm takich jak Solcredit, zamiast samodzielnie poszukiwać odpowiedniej oferty pożyczki? Odpowiedź jest prosta – ilość wniosków, którą da się złożyć samodzielnie, jest ograniczona. Nie sposób sprawdzić wszystkich ofert i mieć pewność, że wniosek złożyło się do tych najlepiej dopasowanych. Pośrednicy tacy jak Solcredit dają jednak taką możliwość, oferując przegląd ofert dobranych indywidualnie pod wcześniej podane parametry.

Opinie o Solcredit – co mówią klienci?

O instytucjach pożyczkowych bardzo wiele dowiedzieć się można z opinii ich klientów. To tam znaleźć można potwierdzenie – lub zaprzeczenie – tego, jak pożyczkodawca przedstawia swoje usługi i ofertę. Co wyczytać można z opinii o Solcredit?

Przede wszystkim potwierdzenie bardzo wysokiej przyznawalności pożyczek. Przez zróżnicowane propozycje, jakimi dysponuje pośrednik, może on znaleźć odpowiednią ofertę dla osób o bardzo różnych potrzebach. Solcredit oferuje swoją pomoc w znalezieniu między innymi pożyczki bez BIK dla osób zadłużonych albo chwilówki na 90 dni, którą łatwiej spłacić, niż tradycyjne 30-dniowe zobowiązania.

Opinie Solcredit pokazują jasno jeszcze jedną kwestię, którą nie chwali się sam pośrednik. Ułatwienie w znalezieniu pożyczki doceniane jest przez osoby starsze i te, które nie zbyt dobrze orientują się w środowisku internetowym. Jedna strona, jeden wniosek, minimum formalności i indywidualnie dobrana oferta – to największe zalety Solcredit, czyli Estońskiego pośrednika pożyczkowego docenianego na rynku międzynarodowym. Więcej informacji o firmie i jej działaniu dostępnych jest pod adresem https://wiecejgotowki.pl/solcredit/.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe