Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 06.10.2021, 16:36
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

TEMAT NUMERU: Jeżdżą ile fabryka dała! W Tczewie wielu kierowców nie respektuje przepisów, zwłaszcza jeśli chodzi o ograniczenia prędkości. Apel mieszkańców o poprawę „bałdowskiej szosy” od SP nr 10 do „berlinki”, która uprzykrzyła się już użytkownikom dróg i wywołuje protesty. Zgłoszono nam także problemy dotyczące innych tczewskich ulic. Nie tak dawno pędzące auta i szybkie przejazdy motorów nawet wieczorami nie dziwiły. Sprawa dotyczy głównie ulic Wąskiej, Ogrodowej i Sambora, ale miejsc takich w Tczewie jest zapewne więcej.

GT nr 40, 2021

 

Ponadto:

 

Kraksa na skrzyżowaniu przy skręcie w lewo w Bałdowie;

 

Szokujące bójki nastolatków. Cała Polska zszokowana ustawkami nastolatków, którzy swoje wyczyny nagrywali i publikowali w internecie;

 

Jeszcze więcej betonu na tczewskim osiedlu Bajkowe – Piotrowo. Większość Rady Miejskiej w Tczewie poparła – w zasadzie bez dyskusji, dalsze zabudowywanie tego osiedla blokami, wbrew wyraźnemu sprzeciwowi mieszkańców;

 

Fińskie kręgle zawitały do Tczewa. Już pojawiły się pierwsze sukcesy na wysokim szczeblu w tej grze;

 

Uchwala radnych miejskich o nowych pomnikach przyrody;

 

Już 10 października odbędą się pierwsze Targi budowlane BIEnergy Expo_2021 w Tczewie;

 

oraz nasze stałe rubryki:

FELIETONY OLKA WOJCIECHOWSKIEGO i PIOTRA SZUBARCZYKA oraz dla RELKASU: specjalna KRZYŻÓWKA NA JESIEŃ !!

 

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 40 2021

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe