Udział ks. biskupa Ryszarda Kasyny, wspaniały koncert i pyszny żurek. Parafia św. Franciszka z Asyżu zaprosiła mieszkańców na święto patrona [VIDEO] [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 06.10.2021, 10:41
  • Wawrzyniec Mocny
Udział ks. biskupa Ryszarda Kasyny, wspaniały koncert i pyszny żurek.… Jacek Cherek

Podziel się:

Oceń:

Takie wydarzenia jest tylko raz w roku. Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Tczewie obchodziła coroczny odpust, który jest okazją do spotkania księży z mieszkańcami. Jest szansą na integrację i wspólne spędzenie czasu. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawił JE ks. Biskup Ryszard Kasyna. Orkiestra i wokaliści Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego z Warszawy dała niezapomniany koncert w przestronnych wnętrzach kościoła na os. Witosa.

To co dla ducha oczywiście jest ważne, ale organizatorzy odpustu nie zapomnieli także o tym co dla ciała. Po mszy świętej i wysłuchaniu koncertu zaproszeniu gości wraz z mieszkańcami zasiedli do pysznego żurku. Nie trzeba dodawać, że było to okazją do wspólnych rozmów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Video: tczewska.pl

Fot. Jacek Cherek

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 07.10.2021, 17:14
Ośmiorniczki to jadła chyba inna opcja?
parafianin
parafianin 07.10.2021, 02:24
Czy aby Smoliński uczestniczył? Na obiad zjadł żurek czy ośmiorniczki z Kasyną?
wyborca
wyborca 07.10.2021, 11:11
Woli żurek po tym jak zobaczył jakie niestrawności mieli Sikorski, Sienkiewicz, Belka, Bienkowska i inni

Pozostałe