Zderzenie toyoty z audi i trzy osoby ranne na Górkach

  • 06.09.2021, 13:56
  • Wawrzyniec Mocny
Zderzenie toyoty z audi i trzy osoby ranne na Górkach KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Tczewie. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 19-letni kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. Kierujący oraz dwóch pasażerów toyoty yaris z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy kierującemu audi oraz dwa dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku. Funkcjonariusze apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

5 września po godzinie 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Głowackiego z Broniewskiego. Policjant przyjmujący zgłoszenie natychmiast w to miejsce wysłał funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wstępnie pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 19-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego, jadąc audi ul. Broniewskiego w kierunku ul. Głowackiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie. W wyniku zderzenia samochodów kierujący oraz dwóch pasażerów z toyoty yaris z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

 

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowcy samochodów uczestniczących w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Stróże prawa wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ujawnione i zabezpieczone na miejscu ślady pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze za spowodowanie tego wypadku zatrzymali kierowcy audi prawo jazdy oraz zatrzymali dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku.

 

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i jednocześnie apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe