Kolejna odsłona Biegu Tropem Wilczym - pamięci Żołnierzy Wyklętych przed nami

  • 03.08.2021, 09:29
  • Wawrzyniec Mocny
Kolejna odsłona Biegu Tropem Wilczym - pamięci Żołnierzy Wyklętych przed… Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

15 sierpnia br. (niedziela) w powiecie tczewskim odbędzie się IX edycja imprezy ”Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Uroczystości organizowane są z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz na świecie impreza ta nie mogła odbyć się w planowanym terminie i została przełożona na 15 sierpnia br.

Podczas każdej z edycji odbywa się bieg na dystansie 1963 metrów. W powiecie tczewskim bieg odbędzie się na drodze krajowej nr 91 na odc. od skrzyżowania al. Solidarności z ul. Kociewską i Gdańską do skrzyżowania al. Solidarności z ul. Jagiellońską.

Dodajmy, że wydarzenie będzie miało nie tylko charakter patriotyczny, ale także charytatywny i sportowy. Od każdego uczestnika, który zgłosił chęć uczestnictwa oraz opłacił wpisowe - 10zł zostanie przekazane na leczenie dla małej, 10-letniej Ewki Ziółkowskiej z Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”.

.

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe