Trzy osoby ranne w wypadku na autostradzie A-1. Mercedes uderzył w dacie z przyczepką...

  • 06.07.2021, 16:13
  • Wawrzyniec Mocny
Trzy osoby ranne w wypadku na autostradzie A-1. Mercedes uderzył w dacie… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

GM. MORZESZCZYN. Policjanci pracowali w miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w pobliżu m. Olsze na autostradzie A1. Wstępnie ustalono, że 47-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w stojący dacię wraz z przyczepką. Trzy osoby są ranne.

W wyniku tego zdarzenia 2 osoby z mercedesa oraz kierowca pojazdu obsługi autostrady trafiły z obrażeniami ciała do szpitali. Teraz mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, a także stosowanie się do przepisów drogowych. Do wypadku doszło 6 lipca po godz. 20.30 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci z drogówki oraz służby ratownicze.

 

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 47-letni kierowca mercedesa chcąc ominąć przeszkodę, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w stojącą dacię wraz z przyczepką, która sygnalizowała awarię innego pojazdu. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby z mercedesa oraz kierowca pojazdu obsługi autostrady trafili z obrażeniami ciała do szpitali. Mundurowi rozmawiali ze świadkami tego zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Badanie alcotestem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów uczestniczących w zdarzeniu. Wykonane na miejscu policyjne czynności pozwolą dokładnie ustalić szczegóły wypadku.

 

Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, aby jechać z taką prędkością, która umożliwi kierowcy panowanie nad pojazdem i w razie nagłej konieczności pozwoli w porę wyhamować. To pozwoli uniknąć wielu niebezpiecznych zdarzeń drogowych – ostrzegają policjanci.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe