Wysokie wyniki zawodników Karate Senshin. Bezkonkurencyjna Julia Sabiecka na akademickich MP w karate

  • 09.06.2021, 12:00
  • Wawrzyniec Mocny
Wysokie wyniki zawodników Karate Senshin. Bezkonkurencyjna Julia Sabiecka… Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

W dniach 29 – 30 maja br. odbyły się AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE WROCŁAW 29-30.05.2021 r., w których wzięło udział 105 zawodników z 31 szkół wyższych. Oczywiście nie zabrakło karatektów z tczewskiego Klubu Senshin.

W składzie pojawiła się medalistka Natalia Kuzioła (Politechnika Gdańska), a również zdobywczyni 1. miejsca Julia Sabiecka (Uniwersytet Gdański) oraz debiutująca w zawodach uczelnianych Maria Kokoć (UG), która niefortunnie trafiła na Natalię Kuzioła w pierwszej walce. Ostatecznie zajęła 5 miejsce.

 

Wszystkim uczestnikom zawodów, zwłaszcza tym z tczewskiego klubu karate, gratulujemy zajętych bardzo wysokich miejsc w klasyfikacjach.

 

(tomm)

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe