II odsłona Grand Prix w Tenisie Ziemnym

  • 25.05.2021, 11:01
  • Wawrzyniec Mocny
II odsłona Grand Prix w Tenisie Ziemnym TCSiR

Podziel się:

Oceń:

W minioną sobotę, 22 maja odbył się drugi turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym do którego zapisało się 12 zawodników. Ze względu na piątkowe opady deszczu i grząską nawierzchnię drugi turniej również odbył się w całości na hali tenisowej.

Do drugiego turnieju zapisało się 12 zawodników, których rozlosowano do drabinki pucharowej. W pierwszej rundzie wolny los otrzymali czterej zawodnicy, którzy zajęli najwyższe lokaty podczas pierwszych rozgrywek. Każdy mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów.

Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze, ale nie zabrakło sportowej rywalizacji.

Niespodziewanie wszyscy rozstawieni zawodnicy zostali wyeliminowani w II rundzie i żadnego z nich nie zobaczyliśmy w ćwierćfinałach.

Od samego początku mecze miały wysokie tępo, a ich zwycięzcy tracili zaledwie 1-2 gemy.

Dopiero w finale byliśmy świadkami bardziej zaciętego pojedynku. Podczas tego meczu byliśmy świadkami wielu długich i ciekawych wymian, zawodnicy nie odpuszczali żadnej piłki. Po emocjonującym spotkaniu lepszy okazał się Dawid Pałys, który pokonał Damiana Manuszewskiego 6:4, 6:4. Po obu zawodnikach było widać trudy sobotniego turnieju.

 

Najlepsza czwórka II turnieju:

1. Pałys Dawid

2. Manuszewski Damian

3. Dziel Piotr

4. Brange Mikołaj

 

Pierwsza runda została zakończona, kolejna zacznie się po przerwie 28.08.2021r, zapisy tylko w formie elektronicznej na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/5670.html.

opr. (tomm)/TCSiR

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe