65-latka płaciła za zakupy znalezioną kartą płatniczą...

  • 24.05.2021, 13:31
  • redakcja
65-latka płaciła za zakupy znalezioną kartą płatniczą...

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 65-letnią kobietę, którą podejrzewali o przestępstwa dotyczące kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia mienia. Zajmujący się sprawą mundurowi ustalili, że sprawczyni znalazła kartę płatniczą, a następnie 11 razy zapłaciła nią zbliżeniowo za zakupy.

Śledczy przedstawili zatrzymanej kobiecie zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia karty bankomatowej. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

15 maja br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu karty płatniczej. Z policyjnych ustaleń wynikało, że sprawczyni odnalazła zgubioną kartę, a następnie korzystając z niej, 11 razy zapłaciła zbliżeniowo za zakupy. Mundurowi ustalili, że w wyniku przestępczej działalności powstały straty na kwotę ponad 250 zł.

 

Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 65-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego. W miniony piątek funkcjonariusze zatrzymali kobietę, którą doprowadzili do miejscowej komendy. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić kobiecie zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia karty bankomatowej. Podczas przesłuchania mieszkanka powiatu tczewskiego przyznała się do popełnienia tych przestępstw.

 

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Matka
Matka 24.05.2021, 14:30
Co za babsztyl przywłaszczyć sobie kartę i to starsza osoba jaki przykład daje młodemu pokoleniu wstyd powinnien być ci kobieto

Pozostałe