„Rowerem do Pracy” po raz piąty

  • 14.05.2021, 09:36
  • Źródło: UM/op. IL
 „Rowerem do Pracy” po raz piąty

Podziel się:

Oceń:

W V edycji konkursu „Rowerem do pracy” uczestniczy 60 firm (już o 5 więcej niż na koniec zeszłej edycji – najwięcej z wszystkich edycji) oraz 424 pracowników (dokładnie tyle co w 2020 roku na koniec konkursu), ale osób uczestniczących z każdym dniem przybywa. Dotychczas uczestnicy przejechali 8 tys. razy pokonując dystans 50 tys. km (to więcej niż długość równika!)

Konkurs ma na celu promocję roweru jako codziennego środka transportu. Pracownicy zatrudnieni w firmach z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa mają szansę zawalczyć o nagrody, lepszą kondycję, świeższe powietrze i miasto bez korków.

Rejestracja firm i pracowników będzie trwała do końca konkursu czyli do 31 października br.

Konkurs „Rowerem do Pracy” jest jednym z narzędzi do zmiany zachowań transportowych mieszkańców naszego miasta.

W V edycji konkursu, tak, jak w zeszłych latach, przelicza się wykonane przejazdy i przejechane kilometry na punkty. Uczestnicy za zdobyte punkty mają możliwość zakupu nagród w specjalnym sklepie znajdującym się w profilu użytkownika na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl.

Wśród nagród, dostępne są gadżety rowerowe m.in.: dzwonki rowerowe, pokrowce na siodełko, czy zapięcia do roweru typu U-lock, a także vouchery do lodziarni, kawiarni i restauracji.

 

 

Źródło: UM/op. IL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe