Podwórko NIVEA stanęło w Piasecznie

  • 12.04.2021, 17:00
  • Źródło: Gmina Gniew
Podwórko NIVEA stanęło w Piasecznie

Podziel się:

Oceń:

Już jest! W centrum Piaseczna stanął plac zabaw, wybudowany w ramach akcji Podwórka Talentów NIVEA. To dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności, kolejna grupa dzieci z gminy Gniew może spędzić czas na wspaniałej zabawie! W czwartek, 8 kwietnia, w obecności Inspektora Nadzoru Budowlanego, Wykonawcy oraz dyrektor szkoły Sylwii Gotschalk, odbył się oficjalny odbiór techniczny obiektu. Plac zabaw nie tylko będzie służył zabawie, ale będzie pełnił również funkcję edukacyjną.

- Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do powstania placu. Na oficjalne otwarcie placu musimy niestety jeszcze poczekać ze względu na warunki epidemiologiczne - mówi Sylwia Gotschalk, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. bł. ks. J. Popiełuszki w Piasecznie.

Źródło: Gmina Gniew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe