Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki.doc

  • 12.04.2021, 13:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki.doc

Podziel się:

Oceń:

Tczewskie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki”. Konkurs organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Jednorożca, który obchodzony jest 9 kwietnia.

Tematem konkursu jest wymyślenie przygód wróżki Samborki oraz jednorożca*, którzy wspólnie tworzyli historię Tczewa. *

W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz  ze szkół podstawowych z klas 1-3. Podpisane prace w formacie A3, wraz z informacją o wieku autora i telefonem kontaktowym do opiekuna należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki lub wysłać pocztą na adres Centrum Kultury i sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew. Prace należy dostarczyć do 23 kwietnia 2021 r.

Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe związane z postacią jednorożca.

* Konkurs nawiązuje tematycznie do kolorowanki wydanej przez Urząd Miejski w Tczewie. Kolorowanki, których ilość jest ograniczona, można odebrać z portierni CKiS od 9 kwietnia.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe