Samochód zjechał z górki w budynek. Zderzenie auta osobowego z ciężarówką. KRONIKA STRAŻACKA 29.03 – 4.04.2021

  • 09.04.2021, 14:29
  • Wawrzyniec Mocny
Samochód zjechał z górki w budynek. Zderzenie auta osobowego z ciężarówką.…

Podziel się:

Oceń:

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach 29 marca do 4 kwietnia br. zanotowano łącznie 46 zdarzeń w tym 16 pożarów oraz 29 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia:

 

Pożar stogu

GM. PELPLIN. 29 marca w Rudnie doszło do pożaru stogu siana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu wodą pożaru. Dalsze działania polegały na rozgarnianiu i przelewaniu balotów, resztę słomy pozostawiono do kontrolowanego wypalenia. W działaniach brał udział zastęp z OSP Rudno, 2 zastępy z OSP Wielki Garc, zastęp z OSP Lignowy Szlacheckie, zastęp z OSP Pelplin oraz zastęp z JRG Tczew.

 

Zderzenie z ciężarówką

GM. TCZEW. 30 marca strażacy podejmowali interwencję do wypadku drogowego, do którego doszło w Czarlinie przy ul. Gniewskiej. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, odłączeniu akumulatorów oraz naturalizacji wycieków. Wskutek zdarzenia 1 osoba została poszkodowana. W zdarzeniu brały udział zastępy z OSP Gniszewo oraz JRG Tczew.

 

 

Wsparcie służb

TCZEW. 31 marca przy ul. Armii Krajowej w Tczewie strażacy udzielili pomocy ekipie pogotowia. Na miejscu zdarzenia zastano patrol policji oraz 2 osoby poszkodowane w mieszkaniu. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.

 

Z górki w budynek

PELPLIN. 31 marca strażacy podejmowali interwencję do wypadku, do którego doszło w Pelplinie przy ul. Sambora. Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy który zjechał z parkingu i uderzył w budynek mieszkalny. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W zdarzeniu brały udział zastępy: z OSP Pelplin, JRG Tczew oraz JRG Starogard Gd.

Opr. (tomm)/KP PSP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe