Umowa na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Gręblin podpisana

  • 29.03.2021, 15:00
  • Źródło: UM Pelplin
Umowa na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Gręblin podpisana

Podziel się:

Oceń:

Podpisana została umowa na zadanie inwestycyjne pn. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Gręblin, Gmina Pelplin, pomiędzy Gminą Pelplin i firmą Unitrak Sp. z o.o.

W imieniu Gminy Pelplin podpis złożył Mirosław Chyła – Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin, w imieniu Wykonawcy - firmy Unitrak Sp. z o.o., Jarosław Gutfrański - Prezes Zarządu oraz Paweł Sociński - Wiceprezes zarządu.

W ramach zadania przebudowany zostanie odcinek o długości 974 m, drogi gminnej w Gręblinie. Będzie to kompleksowa przebudowa nawierzchni dróg, obejmująca również chodniki, zjazdy, przejścia dla pieszych, energooszczędne oświetlenie drogowe i kanalizację deszczową.

Na odcinku ok. 750 m, wykonana zostanie konstrukcja drogi o nawierzchni asfaltowej o szerokości 5m - 6 m., kolejne 220 m nawierzchni wykonane zostanie z płyt drogowych o szerokości 4,5m.

Wartość zadania wynosi 3.435.979,22 zł

Na zadanie Gmina Pelplin otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W tym ważnym dla Gminy Pelplin wydarzeniu, uczestniczyli również:  Józef Sarnowski Członek Zarządu Województwa Pomorskiego, Ewa Nowogrodzka – Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin oraz Krzysztof Pałkowski - Zastępca Dyrektora ds. Rolnictwa i Przyrody w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Źródło: UM Pelplin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe