Obwoźna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problematycznych!

  • 10.03.2021, 11:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Obwoźna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problematycznych!

Podziel się:

Oceń:

Kolejna akcja odbioru odpadów wielkogabarytowych i problematycznych! Stare meble i wyposażenie domowe czy niepotrzebne sprzęty AGD to tylko niektóre przedmioty, które będzie można oddać w ramach tegorocznej zbiórki odpadów wielkogabarytowych - Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórki, jak również z informacjami na temat rodzaju odpadów, które będą odbierane zgodnie z terminarzem zbiórki we wszystkich sołectwach Gminy Tczew – informuje Wójt Krzysztof Augustyniak.

Uwaga!

Odbierane będą meble domowe, elementy wyposażenia mieszkań (np. kanapy, szafy, krzesła), sprzęt elektryczny i elektroniczny, duże opakowania z tworzyw sztucznych, przeterminowane leki, szczelnie zamknięte i opisane chemikalia (takie jak: rozpuszczalniki, środki ochrony roślin, opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych, farby, tusze, kleje, detergenty).

Ważne!

Odpady należy wystawić w dniu zbiórki bezpośrednio przed swoją posesją tak, aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych, najpóźniej do godziny 6:00. Odpady wielkogabarytowe wystawione po wskazanym wyżej czasie nie będą odbierane!

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe