Cztery strony spojrzenia – monodram

  • 04.03.2021, 17:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Cztery strony spojrzenia – monodram

Podziel się:

Oceń:

11.03.2021, 19:00

CKIS serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z udziałem publiczności!

Na scenie w Klubie Muzycznym zaprezentujemy spektakl „Cztery strony spojrzenia” - w wykonaniu Malwiny Tkaczyk, instruktorki warsztatów teatralnych działających przy Centrum Kultury i Sztuki.

Czy można kochać czterech mężczyzn? Czy w tych relacjach można być sobą? Czy w ogóle w jakieś z tych relacji można poczuć się dobrze?

„Cztery strony spojrzenia” to historia kobiety uwikłanej w różne relacje z mężczyznami. To obsesyjna próba odnalezienia miłości, zaspokojenia potrzeby bycia kochaną a wreszcie poszukiwanie samej siebie. Ta nieustanna gra z mężczyznami, którą prowadzi bohaterka jest przejawem ogromnej wręcz fanatycznej potrzeby miłości.

 

Wszystkie kwestie, które wypowiadam na scenie są zaczerpnięte z poezji kobiecej. Połączone są w taki sposób, by całość stanowiła spójną strukturę. Dla aktora to bardzo ciekawe wyzwanie sceniczne a jednocześnie ukazanie ogromnej siły słowa na scenie. - mówi Malwina Tkaczyk.

 

Scenariusz: Malwina Tkaczyk na podstawie fragmentów poezji kobiecej

Reżyseria: Marta Jaszewska

Obsada: Malwina Tkaczyk

Czas trwania przedstawienia: 30 minut

A po spektaklu zapraszamy na „Kulisy powstawania spektaklu”. Aktorka opowie widzom o tym, jak powstawał spektakl, zdradzi ciekawe tajemnice, odpowie na nurtujące pytania.

Malwina Tkaczyk

Na co dzień instruktorka teatralna, pedagog teatru, a po godzinach aktorka grająca na scenach niezależnych, realizująca aktorskie projekty off-owe. Scena i emocje to jej żywioł, to coś, bez czego nie mogłaby być sobą.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe