Publiczny transport zbiorowy na terenie Gminy Tczew

  • 01.03.2021, 17:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Publiczny transport zbiorowy na terenie Gminy Tczew

Podziel się:

Oceń:

Przetarg na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Tczew w 2021 r. zakończony. Do przetargu przystąpiło dwóch oferentów - Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „LATOCHA” Tomasz Latocha oraz Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Czas realizacji zadania obejmuje okres od podpisania umowy do końca roku 2021. Zaplanowany koszt realizacji zadania wyniesie 160.000zł.

W ramach zadania będą realizowane przejazdy na 4 trasach:

Trasa nr 1: TCZEW- MAŁŻEWKO- TURZE- SZCZERBIĘCIN- ŁUKOCIN- TCZEW

Trasa nr 2: TCZEW- ROKITKI- SWAROŻYN- TCZEW

Trasa nr 3: TCZEW- STANISŁAWIE- TURZE- MAŁE TURZE- TCZEW

Trasa nr 4: TCZEW- CZATKOWY- TCZEWSKIE ŁĄKI- TCZEW

Zadanie zostało dofinansowane z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w 2021 roku. Środki własne, które gmina musi zabezpieczyć na realizację usług w zakresie transportu publicznego wynoszą 10% całości zadania. Łączna liczba długość linii komunikacyjnych wyniesie 111 km, a ilość zrealizowanych wozokilometrów szacowana jest na blisko 90.000.

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alexis
Alexis 02.03.2021, 10:48
Z tego newsa kompletnie nie wynika kto wygrał przetarg, zapomnieliscie dopisac.

Pozostałe