Już niedługo Jarmark Wielkanocny na gniewskiej starówce. Gmina zaprasza wystawców z ciekawymi pomysłami

  • 26.02.2021, 10:00
  • Wawrzyniec Mocny
Już niedługo Jarmark Wielkanocny na gniewskiej starówce. Gmina zaprasza… UMiG Gniew

Podziel się:

Oceń:

Ostatni weekend marca będzie dla wszystkich niewątpliwie czasem świątecznych zakupów. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców gminy Gniew oraz okolic na Jarmark Wielkanocny. A ten już niedługo, bo w sobotę 27 marca.

W sobotę, 27 marca w godzinach 9:00 – 16:00 na terenie starego miasta powstanie najbardziej świąteczne miejsce w Gniewie. Kiermasz ozdób świątecznych, stoiska z rękodziełem, wielkanocne przysmaki, pozytywna muzyka - to wszystko będzie czekało na Państwa na gniewskim rynku.

Organizatorami Jarmarku Wielkanocnego jest Urząd Miasta i Gminy Gniew, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie oraz Parafia pw. św. Mikołaja w Gniewie.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Jarmarku w charakterze wystawcy proszone są o zapoznanie się z regulaminem oraz wysłanie do organizatora formularza zgłoszeniowego.

 

W związku z pandemią podczas wydarzenia obowiązywać będą zasady zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

 

Do materiału załączamy pliki z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

 

 

Opr. (tomm)/UMiG Gniew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe