Konkurs „UTALENTOWANI”

  • 12.02.2021, 11:00
  • Źródło: Gmina Gniew
Konkurs „UTALENTOWANI”

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury po raz kolejny organizuje konkurs talentów pn. "UTALENTOWANI". Do 28 lutego 2021 roku przyjmowane są zgłoszenia osób śpiewających, grających, tańczących i zajmujących się innymi dziedzinami artystycznymi. Wiek dowolny. W finale zwycięzca otrzyma nagrodę wartości 500 zł.

W zgłoszeniu należy napisać:
- imię i nazwisko,
- kilka słów o sobie lub zgłaszanej grupie,
- nazwa prezentacji, podając też kategorię występu np. muzyka, taniec,
- nr kontaktowy, w przypadku osoby niepełnoletniej nr telefonu rodzica/opiekuna,
- w przypadku osoby niepełnoletniej podpisana zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie.

Zgłoszenie można wysłać mailowo na adres: [email protected] lub dostarczyć osobiście własnoręcznie napisane zgłoszenie w kopercie z dopiskiem "Utalentowani" do recepcji SCK, do 28 lutego 2021 roku.

Na początku marca odbędą się przesłuchania, podczas których jury wybierze finalistów.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronowirusa Covid-19, Starogardzkie Centrum Kultury zorganizuje nagranie reportażu filmowego, w którym zaprezentują się wybrani przez jury finaliści. Na tym etapie zostaną wybrani najlepsi, którzy otrzymają puchar i nagrody.

Wielki finał konkursu UTALENTOWANI zostanie pokazany w internecie na kanałach SCK (Facebook i You Tube) oraz stronie www.sck.art.pl.

Źródło: Gmina Gniew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe