WOŚP - Wójt będzie pracował w PHU Windmar

  • 05.02.2021, 15:00
  • Źródło: Gmina Tczew
WOŚP - Wójt będzie pracował w PHU Windmar

Podziel się:

Oceń:

Znamy wylicytowane miejsce pracy Wójta Gminy Tczew!

Przedsiębiorstwo FHU Windmar wylicytowało czas pracy Wójta Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak, a tym samym wsparło WOŚP piękną sumą 4650,00 złotych.

Jest to pierwsza licytacja, w której osobiście wziął udział Wójt Gminy i z całą pewnością nada początek corocznej tradycji w szczytnym celu.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WINDMAR” jest salonem sprzedaży firmy VETREX. Zajmuje się sprzedażą i montażem okien z PVC-U, drewna i aluminium oraz związanych z nimi akcesoriów; rolet, żaluzji, markiz, parapetów, a także bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Pierwsze rozmowy Wójta z „pracodawcą” miały miejsce w 4 lutego. W trakcie spotkania ustalono wstępnie termin wywiązania się z umowy - w okresie wiosennym, sprzyjający m.in. pracy przy montażu stolarki okiennej.

Dzięki uprzejmości FLEX Poland Wójt Krzysztof Augustyniak mógł przekazać na ręce właściciela firmy Windmar pana Wojciecha Żelechowskiego okazałe serce WOŚP, w podziękowaniu za okazaną hojność.

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe