Zakup ubrań specjalnych, koszarowych i obuwia w ramach konkursu ,, Florek – wsparcie dla OSP"

  • 21.01.2021, 17:00
  • Źródło: UM Pelplin
Zakup ubrań specjalnych, koszarowych i obuwia w ramach konkursu ,, Florek – wsparcie dla OSP"

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku rozstrzygnął konkurs wniosków ,,Florek-wsparcie dla OSP" na doposażenie jednostek OSP w sprzęt ratowniczo-gaśniczy w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW ,,Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych". Wniosek złożyła jednostka OSP w Pelplinie, która otrzymała dofinansowanie w kwocie 8 640,00 zł., które przeznaczyła na zakup ubrania specjalnego, ubrań koszarowych i obuwia specjalnego bojowego.

Koszt kwalifikowany zadania wyniósł: 8 437,98 – zadanie jest dofinasowane ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Gdańsku w ramach programu Priorytetowego ,,Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych".

Źródło: UM Pelplin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe