„Cztery pory roku. Kalendarz 2022.” Urząd Miejski w Tczewie zaprasza do konkursu!

  • 15.01.2021, 14:00
  • UM w Tczewie
„Cztery pory roku. Kalendarz 2022.” Urząd Miejski w Tczewie zaprasza do konkursu! UM w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Dopiero rozpoczął się 2021 rok, a my już ogłaszamy konkurs, którego efektem ma być kalendarz tczewski na 2022 rok. To już 8. edycja konkursu. Tak jak w poprzednich, czekamy na zdjęcia Tczewa w czterech porach roku – urokliwe miejsca, ciekawe zakątki, wydarzenia (jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli na organizację imprez plenerowych). Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2021 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

Do tegorocznej edycji wprowadziliśmy kilka zmian:

 

– zwiększamy pulę nagród finansowych – z 3,5 do 4 tys. zł. Ta pula może być rozdzielona nie tylko między laureatów trzech pierwszych miejsc (tak było do tej pory), ale także trafić do osób wyróżnionych, czyli wszystkich tych, których fotografie znajdą się w kalendarzu;

 

- zdjęcia można przesyłać do 15 października br. (a nie do końca października jak było wcześniej).

Konkurs ma charakter otwarty.

 

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia.

Szczegóły: www.wrotatczewa.pl, Biuro Rzecznika Prasowego UM (tel. 58/7759 490, [email protected],.tczew.pl)

 

Info: UM w Tczewie

 

UM w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe